Відділ освіти Скадовської районної державної адміністрації Отдел образования Скадовск

Відділ освіти Скадовськ, Відділ освіти Скадовської РДА, Відділ освіти Скадовської районної джержавної адміністрації, Скадовський відділ освіти, Отдел

Районний методичний кабінет

 


e-mail Друк PDF

19 березня 2018 року за планом роботи комунальної установи «Скадовський районний методичний кабінет» у Володимирівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів  відбувся районний семінар учителів російської мови і зарубіжної літератури з проблеми «Вплив сучасних інформаційних технологій навчання на підвищення ефективності засвоєння нового матеріалу на уроках зарубіжної літератури».

e-mail Друк PDF

16 березня 2018 року в Новомиколаївському яслах-садку «Золотий кключик»  відбулось засідання районного методичного об’єднання для вихователів старших груп з теми «Упровадження основ соціальної та фінансової освіти у закладах дошкільної освіти».

e-mail Друк PDF

16 березня 2018 року за планом роботи комунальної установи «Скадовський районний методичний кабінет» в Улянівській ЗОШ І-ІІІ ступенів пройшов семінар заступників директорів з виховної роботи, педагогів-організаторів та класних керівників «Діяльність закладу щодо утвердження в свідомості особистості патріотичних цінностей, переконань і поваги до культурного  та історичного надбання України».

e-mail Друк PDF

12 березня 2018 року за планом комунальної установи «Скадовський районний методичний кабінет» проведено семінар-практикум «Формування складників предметно - історичної компетентності на уроках історії».

e-mail Друк PDF

20 лютого 2018 року за планом роботи комунальної установи «Скадовський районний методичний кабінет» у Благодатненській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів відбувся районний семінар-практикум учителів предмета «Захист Вітчизни» з проблеми «Пріоритетні напрямки організації та викладання предмета «Захист Вітчизни».

e-mail Друк PDF

Згідно з планом роботи комунальної установи  «Скадовський районний методичний кабінет» на базі Лазурненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів відбувся семінар вчителів математики закладів загальної середньої освіти району на тему «Застосування міжпредметних зв’язків на уроках математики як шлях підвищення інтересу учнів до предмета».

e-mail Друк PDF

14 березня 2018 року, саме напередодні дня народження визначної нашої сучасниці, у читальній залі районної бібліотеки для дорослих пройшов І етап ІV обласного фестивалю виконавської майстерності «Поетичний камертон Ліни Костенко: патріотичні лейтмотиви». Організаторами виступили комунальний заклад «Скадовська централізована бібліотечна система» та комунальна установа «Скадовський районний методичний кабінет» У чотирьох категоріях виступили 49 учасників із 15 закладів загальної середньої освіти району.

e-mail Друк PDF

16-17 лютого 2018 року в приміщенні загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 44 м. Херсона проходив ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання (технологій). Олімпіада традиційно складалась з 3-х турів (теоретичного, практичного й творчого). На теоретичному турі учасники  виконували тестові й конструкторсько-технологічні завдання,  що охоплювали питання реалізації компетентнісного виміру навчальних програм. Практичний тур (виготовлення виробу із застосуванням ручних та механічних операцій обробки конструкційних матеріалів) складався із поєднання практичної роботи з творчою.

e-mail Друк PDF

22 лютого 2018 року згідно з планом роботи комунальної установи «Скадовський районний методичний кабінет» відбулася презентація творчих звітів учителів географії, хімії та біології закладів загальної середньої району, які атестуються у 2017-2018 навчальному році.

e-mail Друк PDF

21 лютого 2018 року відбувся районний семінар-практикум для заступників директорів закладів загальної середньої освіти на базі Скадовської спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів «Академія творчості» з поглибленим вивченням предметів художньо-естетичного циклу.

e-mail Друк PDF

У лютому 2014 року під час сутичок протестувальників із силовиками в центрі Києва загинули понад сто осіб, сотні були поранені, найбільше – 20 лютого. Більшість людей загинули від куль снайперів. Згодом загиблих учасників акцій протесту почали називати «Небесною сотнею». Щорічно у цей день ми схиляємося перед відвагою, силою духу й стійкістю громадян, які віддали своє життя під час Революції гідності.

e-mail Друк PDF

20 лютого 2018 року згідно з планом роботи комунальної установи «Скадовський районний методичний кабінет» відбулася презентація творчих звітів учителів математики та фізики району, які атестуються у 2017-2018 навчальному році.

e-mail Друк PDF

Ообливості ЗНО з української мови і літератури 2018

e-mail Друк PDF

15 лютого з 2014 року вшановують тих воїнів-українців, які загинули під час воєн і конфліктів на територіях 16 країн світу. Зараз у Збройних силах України служить близько 2 тисяч офіцерів і прапорщиків, які брали участь в афганській війні, близько 20 тисяч військовослужбовців, які виконували інтернаціональний обов'язок у Чилі, Іспанії, Єгипті, В'єтнамі, Ефіопії, на острові Куба та в багатьох інших «гарячих точках».  За даними Міністерства оборони України, з 1992 року в міжнародних миротворчих операціях взяли участь 37 тисяч військовослужбовців Збройних сил України. За весь цей час їх них загинуло 49 осіб.

e-mail Друк PDF

Протягом січня-лютого 2018 року в обласному центрі традиційно проходить ІІІ етап Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін.

e-mail Друк PDF

30 січня 2018 року в яслах-садку № 3 «Дзвіночок» м. Скадовська відбулося засідання керівників закладів дошкільної освіти з національно-патріотичного виховання дошкільників на тему «Морально-патріотичне виховання дошкільників як основа виховного процесу».

e-mail Друк PDF

Михайло Грушевський назвав юнаків, які загинули в нерівній боротьбі, героями. Поет Павло Тичина присвятив героїчному вчинкові київських студентів і бійців вільного козацтва вірш «Пам'яті тридцяти». Битва під Крутами – один із важливих сюжетів української історичної пам’яті, який вже давно перестав сприйматись як рядова подія. 29.01.2018 року в закладах загальної середньої освіти Скадовського району пройшли інформаційно-просвітницькі заходи за участі громадських організацій, батьківських колективів, учасників бойових дій в зоні АТО, спрямовані на утвердження в суспільстві політичної й громадської злагоди, консолідації українського народу: виховні години «Причини та наслідки трагедії під Крутами», «Крути – символ національної честі в історії України», «Станція Крути. Подвиг української молоді»; години спілкування «Розвиток ідеї Соборності», «Шлях до незалежності»; уроки пам’яті «За волю України. Полеглим синам в бою під Крутами присвячується», «Крути – символ українського патріотизму».

e-mail Друк PDF

26 січня 2018 року в закладах загальної середньої освіти району в рамках заходів з нагоди відзначення Міжнародного дня пам’яті жертв Голокосту, з метою проведення активної просвітницької роботи та сприяння в запобіганні можливих майбутніх актів геноциду, а так само зневаги до цінності людського життя пройшли уроки пам’яті «Історія скорботи та героїзму», «Так починалася «Дорога смерті» до Бабиного Яру»; диспути «Уроки Голокосту та толерантності», «Трагедія Голокосту – найтяжчий злочин проти людства»; бесіди про праведників країн світу «Людяність у нелюдяний час», «Праведники народів світу – герої, що врятували життя»; виховні години «Голокост: питання пам’яті чи сумління», «Голокост – чорні дні війни».

e-mail Друк PDF

Особливе місце в новій українській школі відводиться правовій освіті та вихованню громадян України, яким сьогодні необхідно приділяти особливу увагу з боку всього суспільства, держави, її установ та інституцій. Адже не можна вважати фізично здорову людину гармонійно розвиненою, коли вона, маючи широкі знання, добре працюючи або навчаючись, порушує закони, права.

e-mail Друк PDF

12 січня 2017 року за планом роботи комунальної установи «Скадовський районний методичний кабінет» відбулося чергове засідання Клубу методичних зустрічей «Перший раз у клас», до участі у якому залучені класні керівники із досвідом роботи до 5 років. Третя зустріч пройшла під загальною темою «Гуманізація  навчально-виховного  процесу  як  засіб  утвердження  гармонійних особистісних  стосунків  учитель – учні, учитель – батьки».

Сторінка 1 з 19