Відділ освіти Скадовської районної державної адміністрації Отдел образования Скадовск

Відділ освіти Скадовськ, Відділ освіти Скадовської РДА, Відділ освіти Скадовської районної джержавної адміністрації, Скадовський відділ освіти, Отдел

Районний методичний кабінет

 


e-mail Друк PDF

Особливе місце в новій українській школі відводиться правовій освіті та вихованню громадян України, яким сьогодні необхідно приділяти особливу увагу з боку всього суспільства, держави, її установ та інституцій. Адже не можна вважати фізично здорову людину гармонійно розвиненою, коли вона, маючи широкі знання, добре працюючи або навчаючись, порушує закони, права.

e-mail Друк PDF

12 січня 2017 року за планом роботи комунальної установи «Скадовський районний методичний кабінет» відбулося чергове засідання Клубу методичних зустрічей «Перший раз у клас», до участі у якому залучені класні керівники із досвідом роботи до 5 років. Третя зустріч пройшла під загальною темою «Гуманізація  навчально-виховного  процесу  як  засіб  утвердження  гармонійних особистісних  стосунків  учитель – учні, учитель – батьки».

e-mail Друк PDF

Щороку упродовж листопада-грудня в Скадовському районі проходить І етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України.

У 2017 році на розгляд членів журі представлено 8 робіт: 5 - ОЗ СНВК «Академічна гімназія», 2 -  Скадовська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3, 1 – Благодатненська ЗОШ І-ІІІ ступенів.

e-mail Друк PDF

19 грудня 2017 року в затишній залі комунальної установи «Скадовський районний методичний кабінет» відбулося засідання шкільних бібліотекарів з підведення підсумків діяльності бібліотек за 2017 рік.

e-mail Друк PDF

21 грудня 2017 року за планом роботи комунальної установи «Скадовський районний методичний кабінет» на базі Улянівської ЗОШ І-ІІІ ступенів відбувся районний семінар учителів української мови  і літератури «Мистецтво слова та надбання технік у сучасному навчально-виховному процесі».

e-mail Друк PDF

Суботніми ранками 09 та 16 грудня 2017 року чудова погодна днина супроводжувала  учасників обласного етапу творчих конкурсів: VІІІ  Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка  та ХVІІІ  Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика, якими стали учні міських і сільських шкіл.

e-mail Друк PDF

16 грудня 2017 року проведено ІІ (районний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з базової дисципліни «Правознавство» у Скадовській спеціалізованій ЗОШ І-ІІІ ступенів «Академія творчості».

e-mail Друк PDF

15 грудня 2017 року в Антонівського яслах – садку «Сонечко» відбувся районний семінар для музичних керівників та вихователів.

e-mail Друк PDF

11 грудня 2017 року за ініціативи та відповідно плану роботи комунальної установи «Скадовський районний методичний кабінет» у межах проведення Тижня права, Міжнародного дня прав людини, проведено «Правові зустрічі» за участю Тетяни Мосіної, начальника відділу «Скадовське бюро правової допомоги», здобувачів освіти, вчителів Скадовської спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів «Академія творчості» з поглибленим вивченням предметів художньо-естетичного циклу, Скадовської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3, Володимирівської, Михайлівської, Новомиколаївської, Таврійської, Широківської, Улянівської, Олександрівської загальноосвітніх шкіл району.

e-mail Друк PDF

08 грудня 2017 року, відповідно до плану роботи комунальної установи «Скадовський районний методичний кабінет», у Новомиколаївській загальноосвітній школі проведено районний семінар для учителів 2-х класів з теми «Інтеграційне навчання у початковій школі».

e-mail Друк PDF

01 грудня 2017 року в  ОЗ СНВК «Академічна гімназія» відбувся методичний захід обласного рівня. Комунальною установою «Скадовський районний методичний кабінет» у співпраці з тренінговим центром «Сертифіковані українські технології освіти» було проведено семінар-практикум з теми «Сучасні технології освітнього менеджменту в закладах дошкільної освіти».

e-mail Друк PDF

29 листопада 2017 року відповідно до плану роботи комунальної установи «Скадовський районний методичний кабінет» в Широківському яслах-садку «Сонечко» відбувся семінар-тренінг щодо впровадження освітньої програми «Теорія і методика освіти для сталого розвитку в закладах дошкільної освіти», розробленої в рамках українсько-шведського проекту «Освіта для сталого розвитку в дії».

e-mail Друк PDF

28 листопада 2017 року за ініціативи та відповідно до плану роботи комунальної установи «Скадовський районний методичний кабінет» проведено міжрайонний семінар для учителів освітньої галузі «Суспільствознавство» Скадовського району та м. Гола Пристань з теми «Інноваційні підходи до організації навчально-виховного процесу з історії та правознавства в контексті вимог нових програм» за участю Лідії Іванівни Слободенюк, кандидата психологічних наук, проректора з навчально-методичної роботи КВНЗ «Херсонська академія неперервної освіти» й Алли Алимівни Кучеренко, кандидата історичних наук, доцента, викладача кафедри теорії й методики викладання навчальних дисциплін КВНЗ «Херсонська академія неперервної освіти».

e-mail Друк PDF

25 листопада 2017 року в Опорному закладі - Скадовський НВК «Академічна гімназія» відбувся ІІ (районний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії.У змаганнях брали участь 27кращих юних істориків 8-11 класів 9 навчальних закладів: опорного закладу Скадовський НВК «Академічна гімназія» (5 учнів), Скадовської спеціалізованої загальноосвітньої школи «Академія творчості» (4 учнів), Скадовської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3, Красненської, Таврійської, Тарасівськоїпо троє учнів,Михайлівської (2 учнів), Новомиколаївської, Олександрівської, Шевченківської, Широківської(по 1 учню) загальноосвітніх шкіл.

e-mail Друк PDF

25 листопада 2017 року на базі ОЗ СНВК «Академічна гімназія» відбувся ІІ етап ХVІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика, у якому брали участь 69 здобувачів освіти 3-11 класів закладів загальної середньої освіти району. Доречно зауважити, що у І етапі конкурсу брали участь 890 учнів із 21 закладу.

e-mail Друк PDF

25 листопада на базі ОЗСНВК «Академічна гімназія» відбувся ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з біології та інформаційно-комунікаційних технологій. У цей день юні біологи та знавці комп’ютерної справи мали змогу продемонструвати свої знання, уміння та навички розв’язувати складні завдання.

e-mail Друк PDF

На сучасному етапі розвитку системи освіти в Україні найбільш актуальною проблемою стає роль психологічного супроводу дітей в умовах інклюзивної освіти. На перший план висуваються завдання створення умов для становлення особистості кожної дитини відповідно до особливостей її психічного та фізичного розвитку, можливостей і здібностей. Говорячи про інклюзивну освіту, слід зазначити, що це не тільки створення технічних умов для безперешкодного доступу дітей-інвалідів до загальноосвітніх закладів, а й специфіка навчально-виховного процесу, який повинен будуватися з урахуванням психофізичних можливостей дитини з обмеженими можливостями здоров'я.

e-mail Друк PDF

24 жовтня 2017 року за планом роботи комунальної установи «Скадовський районний методичний кабінет» на базі Улянівської ЗОШ І-ІІІ ступенів відбувся семінар вчителів географії району на тему «Використання компетентістного підходу на уроках географії, як складова ефективної діяльності педагога».

e-mail Друк PDF

23 листопада 2017 року, у цей день учителі стали учасниками останнього випробування відбіркового етапу І (районного) туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року - 2018».

e-mail Друк PDF

21 листопада в Україні відзначається День Гідності та Свободи, у який вшановують громадянський подвиг, патріотизм і мужність людей, що виступили на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору під час подій Помаранчевої революції 2004 року та Революції Гідності 2013-2014 років. Ці доленосні події згуртували весь український народ навколо високої мети – відстоювання незалежності України, її стабільного розвитку в європейському співтоваристві, досягнення гідного рівня життя.

Сторінка 1 з 18