Відділ освіти Скадовської районної державної адміністрації Отдел образования Скадовск

Відділ освіти Скадовськ, Відділ освіти Скадовської РДА, Відділ освіти Скадовської районної джержавної адміністрації, Скадовський відділ освіти, Отдел

Відділ освіти Скадовської районної державної адміністрації оголошує конкурс на заміщення вакантних посад педагогічних працівників: практичного психолога, вчителя-дефектолога, вчителя-логопеда новоствореної комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр»

e-mail Друк PDF

Відділ освіти Скадовської районної державної адміністрації оголошує конкурс на заміщення вакантних посад педагогічних працівників: практичного психолога, вчителя-дефектолога, вчителя-логопеда новоствореної комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Скадовської районної ради Херсонської області, що знаходиться за адресою: м. Скадовськ, вул. Сергіївська, 4.

Умови оплати праці визначено наказом МОНУ від 26.09.2005 року № 557 (зі змінами).

Відповідно до Положення про проведення конкурсу на посади педагогічних працівників комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Скадовської районної ради, затвердженого рішенням позачергової 41 сесії районної ради 7 скликання від 11.07.2019 року № 679.

Вимоги до кандидатів: громадянство України, вільне володіння державною мовою, вища освіта ступеня магістра за спеціальністю: «Практична психологія» («Психологія»),  «Дефектологія», «Логопедія» та стаж роботи не менше 3 років за фахом.

До заяви про участь у конкурсному відборі додаються документи: копія паспорта громадянина України, резюме у довільній формі, копія трудової книжки, копія документа про освіту з додатками, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня, письмова згода на збір та обробку персональних даних. Особа, яка бажає взяти участь у конкурсному відборі, має право додати інші документи, непередбачені в оголошенні про проведення конкурсу.

Документи приймаються до 23 серпня 2019 року.

Етапи проведення конкурсу: складання кваліфікаційного іспиту, що відбудеться

27 серпня 2019 року за адресою: м. Скадовськ, вул. Сергіївська, 4 та проведення співбесіди.

Кваліфікаційний іспит проводиться за напрямками: знання законодавства у сфері освіти дітей з особливими освітніми потребами, знання основ спеціальної педагогіки.

Документи надсилаються на електронну адресу комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду . Контактна особа: Котова Любов Іванівна, тел. 5-31-06, 5-34-58. Завантажити додатки.