Відділ освіти Скадовської районної державної адміністрації Отдел образования Скадовск

Відділ освіти Скадовськ, Відділ освіти Скадовської РДА, Відділ освіти Скадовської районної джержавної адміністрації, Скадовський відділ освіти, Отдел

ВІДДІЛ ОСВІТИ СКАДОВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ОГОЛОШУЄ КОНКУРС НА ЗАЙНЯТТЯ ВАКАНТНОЇ ПОСАДИ СПЕЦІАЛІСТА ВІДДІЛУ ОСВІТИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

e-mail Друк PDF

УМОВИ
проведення конкурсу

на зайняття вакантної посади державної служби категорії “В” -

спеціаліста відділу освіти районної державної адміністрації

ЗАГАЛЬНІ УМОВИ

Посадові обов’язки

1. Забезпечує реалізацію в районі державної політики з питань дітей, молоді, фізичної культури та спорту.

2. Здійснює організаційно-методичне керівництво і координацію роботи інших структурних підрозділів райдержадміністрації у межах своєї компетенції з організації фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів.

3. Здійснює організаційно-методичне керівництво допризовною підготовкою юнаків.

4. Готує і подає в установленому порядку відповідну статистичну та інформаційно-аналітичну звітність про стан та розвиток фізичної культури і спорту.

5. Готує пропозиції до проектів районних програм і планів поліпшення становища, дітей, молоді, розвитку фізичної культури та спорту, забезпечує їх виконання.

6. Сприяє залученню коштів підприємств, установ і організацій для соціальної підтримки дітей, молоді, фізичної культури та спорту.

7. Забезпечує організацію і бере участь у проведенні спортивних змагань та інших заходів, спрямованих на підвищення культурно-освітнього та фізичного рівня дітей та молоді.

8. Забезпечує проведення заходів, затверджених календарними планами навчально-тренувальних зборів, спортивних та фізкультурно-оздоровчих заходів, у межах коштів, передбачених на розвиток фізичної культури та спорту;

9. Сприяє діяльності дитячих і молодіжних клубів та об´єднань за інтересами, у тому числі за місцем проживання, збереженню їх мережі та зміцненню матеріально-технічної бази.

10. Порушує в установленому порядку клопотання про нагородження спортсменів, тренерів, меценатів і працівників у сфері фізичної культури і спорту державними нагородами

11. Вживає заходів до забезпечення соціального захисту спортсменів, тренерів та фахівців у сфері фізичної культури і спорту.

12. Комплектує склад збірних команд району з видів спорту і забезпечує організацію підготовки та участі спортсменів у змаганнях обласного і районного рівнів.

13.Забезпечує організацію в закладах освіти роботи з фізичного виховання, фізкультурно-оздоровчої та спортивної роботи.

14.Координує розвиток мережі дитячо-юнацьких спортивних шкіл, забезпечує моніторинг навчально-тренувального процесу, в установленому порядку планує розвиток пріоритетних видів спорту в районі.

15.Здійснює аналіз цільового використання і технічним станом фізкультурно-оздоровчих та спортивних об’єктів у районі, забезпечує ефективне їх використання та відповідає за дотриманням правил безпеки під час проведення масових спортивних заходів.

16.Забезпечує у межах своїх повноважень організацію та сприяє активізації фізкультурно-оздоровчої роботи у навчально-виховній, виробничій та соціально-побутовій сфері, розвитку масового спорту, спорту ветеранів.

17.Організовує діяльність щодо сприяння  молодіжним і дитячим громадським організаціям, федераціям з видів спорту та іншим громадським організаціям у проведені ними роботи з питань дітей і молоді, фізичної культури та спорту.

18. Виконує інші завдання, що належать до компетенції Відділу.

Умови оплати праці

Відповідно до Закону України “Про державну службу” № 889-VIII та постанови Кабінету Міністрів України від 18 січня 2017 року № 15 “Питання оплати праці державних органів”.

Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду

Безстроково

Перелік документів, необхідних для участі в конкурсі, та строк їх подання

1. Копія паспорта громадянина України.

2. Письмова заява про участь у конкурсі із зазначенням основних мотивів щодо зайняття посади державної служби (за формою, що додається), до якої додається резюме у довільній формі.

3. Письмова заява, в якій повідомляється, що до неї не застосовуються заборони, визначені частиною третьою або четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», та надає згоду на проходження перевірки та на оприлюднення відомостей стосовно неї відповідно до зазначеного Закону.

4. Копія (копії) документа (документів) про освіту.

5. Посвідчення атестації щодо вільного володіння державною мовою.

6. Заповнена особова картка державного службовця.

7. Декларація особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік, подана відповідно до чинного законодавства.

Строк подання документів: 30 календарних днів з дня оприлюднення інформації про проведення конкурсу на офіційному сайті Національного агентства з питань державної служби.

Місце, час та дата початку проведення конкурсу

20 лютого 2018 року о 1400

75700, Херсонська область, м.Скадовськ, вул.Олександрівська (Володарського), 34

Прізвище, ім’я та по батькові, номер телефону та адреса електронної пошти особи, яка надає додаткову інформацію з питань проведення конкурсу

Дудченко Ольга Миколаївна,

(05537) 5-21-70, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

КВАЛІФІКАЦІЙНІ ВИМОГИ

1

Освіта

Вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем не нижче молодшого бакалавра або бакалавра

2

Досвід роботи

Не обов`язковий

3

Володіння державною мовою

Вільне

ПРОФЕСІЙНА КОМПЕТЕНТНІСТЬ

Вимога

Компоненти вимоги

1

Прийняття рішень

- здатність приймати вчасні та виважені рішення;

- ініціативність щодо пропозицій/рішень.

2

Комунікація та взаємодія

- здатність ефективно взаємодіяти - дослухатися, сприймати та викладати думку;

- здатність переконувати інших за допомогою аргументів та послідовної комунікації.

3

Стресостійкість

розуміння своїх емоцій;

- самоконтроль;

- конструктивне ставлення до зворотнього зв'язку, зокрема критики;

- оптимізм.

ПРОФЕСІЙНІ ЗНАННЯ

Вимога

Компоненти вимоги

1

Знання законодавства

1) Конституція України;

2) Закон України «Про державну службу»;

3) Закон України «Про запобігання корупції»;

4) Закон України «Про місцеві державні адміністрації»;

5) Закон України «Про доступ до публічної інформації»;

6) Закон України «Про освіту».

2

Знання спеціального законодавства, що пов’язане із завданнями та змістом роботи державного службовця відповідно до посадової інструкції (положення про структурний підрозділ)

1) Закон України «Про фізичну культуру і спорт»;

2) Постанова Кабінету Міністрів України від  18 лютого 2016 року № 148 «Про затвердження цільової соціальної програми «Молодь України» на 2016-2020 роки та внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України»;

3) Положення «Про дитячо-юнацьку спортивну школу»,

4) Державна цільова соціальна програми розвитку фізичної культури і спорту на період до 2020 року;

5) постанови Верховної Ради України, акти Президента України, Кабінету Міністрів України, Національного агентства України з питань державної служби що забезпечують формування та реалізацію державної політики в сфері державної служби.

3

Професійні знання

- знання актів законодавства та нормативно-правових актів, що стосуються державної служби, діяльності районної державної адміністрації, Відділу;

- знання нормативно-правових актів у сфері фізичного виховання та спорту;

- знання Інструкції з діловодства;

- знання норм сучасної ділової української мови та вміння застосовувати її на практиці.

4

Знання сучасних інформаційних технологій

Вміння використовувати комп’ютерне обладнання, програмне забезпечення та офісну техніку, вільне володіння програмами: MS Office (Word, Excel).