Відділ освіти Скадовської районної державної адміністрації Отдел образования Скадовск

Відділ освіти Скадовськ, Відділ освіти Скадовської РДА, Відділ освіти Скадовської районної джержавної адміністрації, Скадовський відділ освіти, Отдел

Термінові оголошення

Резолюція координаційної наради національно-патріотичних організацій від 14.10.2019р.

e-mail Друк PDF

Резолюція координаційної наради національно-патріотичних організацій від 14.10.2019р.

Завантажити...

Відділ освіти Скадовської районної державної адміністрації оголошує конкурс на заміщення вакантних посад педагогічних працівників: практичного психолога, вчителя-дефектолога, вчителя-логопеда новоствореної комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр»

e-mail Друк PDF

Відділ освіти Скадовської районної державної адміністрації оголошує конкурс на заміщення вакантних посад педагогічних працівників: практичного психолога, вчителя-дефектолога, вчителя-логопеда новоствореної комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Скадовської районної ради Херсонської області, що знаходиться за адресою: м. Скадовськ, вул. Сергіївська, 4.

Умови оплати праці визначено наказом МОНУ від 26.09.2005 року № 557 (зі змінами).

Відповідно до Положення про проведення конкурсу на посади педагогічних працівників комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Скадовської районної ради, затвердженого рішенням позачергової 41 сесії районної ради 7 скликання від 11.07.2019 року № 679.

Вимоги до кандидатів: громадянство України, вільне володіння державною мовою, вища освіта ступеня магістра за спеціальністю: «Практична психологія» («Психологія»),  «Дефектологія», «Логопедія» та стаж роботи не менше 3 років за фахом.

До заяви про участь у конкурсному відборі додаються документи: копія паспорта громадянина України, резюме у довільній формі, копія трудової книжки, копія документа про освіту з додатками, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня, письмова згода на збір та обробку персональних даних. Особа, яка бажає взяти участь у конкурсному відборі, має право додати інші документи, непередбачені в оголошенні про проведення конкурсу.

Документи приймаються до 23 серпня 2019 року.

Етапи проведення конкурсу: складання кваліфікаційного іспиту, що відбудеться

27 серпня 2019 року за адресою: м. Скадовськ, вул. Сергіївська, 4 та проведення співбесіди.

Кваліфікаційний іспит проводиться за напрямками: знання законодавства у сфері освіти дітей з особливими освітніми потребами, знання основ спеціальної педагогіки.

Документи надсилаються на електронну адресу комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду . Контактна особа: Котова Любов Іванівна, тел. 5-31-06, 5-34-58. Завантажити додатки.

Шановні громадські активісти нашої області (міста, ОТГ), які долучаються до військово-патріотичного виховання дітей і молоді, які сприяють її готовності до виконання свого обов'язку із захисту Незалежності та територіальної цілісності України!

e-mail Друк PDF

З метою залучення мешканців прикордонних районів до національно-патріотичного виховання, створення позитивного іміджу українського військовослужбовця серед дітей та молоді, що сприятиме підготовці молоді до охорони державного кордону у складі державних органів і громадських формувань з 21 по 30 червня 2019 року в Одеській області, м. Ізмайл планується проведення Всеукраїнського вишколу «Джура – Прикордонник», спрямованого на збільшення чисельності молоді, готової до виконання обов’язку із захисту незалежності та територіальної цілісності України.

До участі запрошуються громадські активісти Скадовського району, молодь, здобувачі освіти, які долучаються до військово-патріотичного виховання дітей і молоді, сприяють її готовності до виконання свого обов'язку із захисту Незалежності та територіальної цілісності України.

Воєнний стан:

e-mail Друк PDF

Пам'ятка безпеки для населення, актуальні роз'яснення: Завантажити

Оголошення

e-mail Друк PDF

31 жовтня 2018 року у відділі освіти районної державної адміністрації відбулося засідання конкурсної комісії про призначення на посаду директора Шевченківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Скадовської районної ради Херсонської області.

За результатами голосування  комісії директором Шевченківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів на термін шість років, визначений Законом України «Про освіту», призначено Тодорчука Сергія Геннадійовича.

Сторінка 1 з 7