Відділ освіти Скадовської районної державної адміністрації Отдел образования Скадовск

Відділ освіти Скадовськ, Відділ освіти Скадовської РДА, Відділ освіти Скадовської районної джержавної адміністрації, Скадовський відділ освіти, Отдел

Районний етап V Всеукраїнської олімпіади “Юні знавці Біблії».

e-mail Друк PDF

24 січня 2012 року, на базі Скадовської загальноосвітньої школи №2 відбувся районний етап V Всеукраїнської олімпіади “Юні знавці Біблії». Олімпіада проводиться з метою підтримки обдарованої молоді, підвищення інтересу школярів до Біблії, виховання духовно багатої, національно-свідомої особистості, залучення школярів до вивчення курсів духовно-морального спрямування.

В олімпіаді взяли участь 34 учасника ( для порівняння: 2009-2010 н.р. – 13 учасників, 2010-2011 н.р. – 27 учнів) із 4 міських шкіл (Скадовська гімназія, Скадовська ЗОШ №2, Скадовська ЗОШ №3, Лазурненська ЗОШ) та 8 сільських шкіл (Антонівська ЗОШ, Володимирівська ЗОШ, Красненська ЗОШ, Михайлівська ЗОШ, Новомиколаївська ЗОШ, Радгоспненська ЗОШ, Таврійська ЗОШ, Шевченківська ЗОШ, Широківська ЗОШ, Ульянівська ЗОШ). Змагання проходили у два етапи: тестування та усний захист творчих робіт.

Всі учні показали високий рівень знання текстів Біблії та на належному рівні розкрили конкурсні теми.

За рішенням районного журі нагороджено дипломами 20 учнів: І ступеня – 7 чоловік, ІІ ступеня – 8 чоловік, ІІІ ступеня – 5 чоловік.

Переможцями стали:

І місця

1. Липач Катерина, учениця 5 класу Шевченківської ЗОШ, учитель Гнатів В.П.

2. Бєлоус Ігор Ігорович, учень 6 класу Шевченківської ЗОШ, учитель Гнатів В.П.

3. Сєлєхова Ольга, учениця 7 класу Скадовської ЗОШ №3, учитель Кухарчук А.В.

4. Аббасова Ліана, учениця 8 класу Скадовської ЗОШ №3, учитель Кухарчук А.В.

5. Артемчук Анастасія, учениця 9 класу Скадовської гімназії, учитель Височанська О.-Л.М.

6. Юскович Віталій, учень 10 класу Шевченківської ЗОШ, учитель Гнатів В.П.

7. Прокошина Юлія, учениця 11 класу Лазурненької ЗОШ, учитель Товт Т.В.

ІІ місця

1. Марчук Оксана, учениця 5 класу Скадовської ЗОШ №3, учитель Кухарчук А.В.

2. Головіна Діана, учениця 5 класу Володимирівської ЗОШ, учитель Степанюк В.І.

3. Романенко Христина, учениця 6 класу Скадовської ЗОШ №2, учитель Корольова Т.М.

4. Широкова Дар’я, учениця 7 класу Скадовської ЗОШ №3, учитель Кухарчук А.В.

5. Котов Владислав, учень 8 класу Шевченківської ЗОШ, учитель Гнатів В.П.

6. Дудченко Анастасія, учениця 9 класу Шевченківської ЗОШ, учитель Гнатів В.П.

7. Кравченко Поліна, учениця 10 класу Лазурненської ЗОШ, учитель Товт Т.В.

8. Охріменко Поліна, учениця 11 класу Новомиколаївської ЗОШ, учитель Соценко С.О.

ІІІ місця

1. Полянська Ганна, учениця 5 класу Михайлівської ЗОШ, учитель Мороз Т.С.

2. Проточенко Дар’я, учениця 6 класу Красненської ЗОШ, учитель Горобець О.О.

3. Шелухіна Валерія, учениця 7 класу Лазурненської ЗОШ, учитель Товт Т.В.

4. Гайчук Вікторія, учениця 8 класу Шевченківської ЗОШ, учитель Гнатів В.П.

5. Пашинський Сергій, учень 9 класу Шевченківської ЗОШ, учитель Гнатів В.П.

Вітаємо всіх учасників та переможців олімпіади!