Відділ освіти Скадовської районної державної адміністрації Отдел образования Скадовск

Відділ освіти Скадовськ, Відділ освіти Скадовської РДА, Відділ освіти Скадовської районної джержавної адміністрації, Скадовський відділ освіти, Отдел

День фізкультурника

e-mail Друк PDF

О Спорт! Ти — мир!

Несеш ти радість, щастя й мир
Немов ріка — весняні води.
Під покривалом твоїх крил
Племена дружать і народи.
На ґрунті дружби і змагань
Фонтаном б’ють джерела чисті.
І п’ють ту воду без вагань,
І немічні і мускулисті.
То ж на вустах твоє ім’я
У місті, в чумі і в наметі.
О Спорт! Ти — мир й надбання
Усіх народів на планеті!


Шановні спортсмени, тренери, учні, працівники організацій,  установ освіти та фізичної культури і спорту, ветерани та шанувальники спорту!

Вітаю Вас зі святом, яке об'єднує всіх, хто любить спорт і підтримує здоровий спосіб життя – з Днем фізкультурника, святом здорових, цілеспрямованих людей!

Значення фізичної культури і спорту в житті суспільства важко переоцінити. За всіх часів саме здорові духом і тілом люди складали опору суспільства, адже спорт не тільки дає здоров'я, він загартовує характер і волю, виховує мужність, завзятість у досягненні мети.

Особливу вдячність висловлюю фахівцям галузі фізичної культури і спорту  за Ваш внесок у пропаганду здорового способу життя, за успіхи на спортивному поприщі, завдяки вашій праці спортсмени Скадовського району відомі на спортивних аренах України, Європи, Світу.

Від усієї душі бажаю Всім мирного неба, міцного здоров'я, добра, олімпійського довголіття, оптимізму, спортивних та життєвих перемог, плідної праці та успіхів у всіх звершеннях, нових перемог на спортивних аренах!


З повагою Ольга Дудченко, в.о. начальника відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації.