Відділ освіти Скадовської районної державної адміністрації Отдел образования Скадовск

Відділ освіти Скадовськ, Відділ освіти Скадовської РДА, Відділ освіти Скадовської районної джержавної адміністрації, Скадовський відділ освіти, Отдел

Карпати, розваги та народні традиції – так відпочивали діти зі Скадовщини

e-mail Друк PDF

Цьогорічні весняні канікули стануть справді незабутніми для школярів із Херсонщини, чиї батьки стали на  захист України у зоні АТО.  Для 87 дітей спільними зусиллями голів Херсонської та Івано-Франківської облдержадміністрацій було організовано 10-денний відпочинок на Прикарпатті.

15 учнів Скадовського району із задоволенням  відвідали Івано-Франківську область.

 

 

 

Особливістю цієї акції було те, що дітей розселили у родини  і вони провели весняну декаду у мальовничих Богородчанському,  Долинському та Косівському районах. «Найважливіше для таких діток – сімейне спілкування, - зауважила начальник відділу дошкільної загальної середньої освіти департаменту  освіти і науки  облдержадміністрації Марія Мрічко, - Саме тому діток поселили у родини, де проживають їхні ровесники».

Діти з радістю погодилися зустріти весну на Заході України.

Протягом  своїх канікул  школярі стали учасниками навчального процесу на Івано-Франківщині, подивилися на школи в незнайомій для них області, брали участь у конкурсах, спортивних змаганнях разом із учнями Прикарпаття.

Окрім того, для них було організовано спеціальну програму, яка передбачала культурні та оздоровчі заходи. Так, вже у перші дні свого перебування на Заході України дітки завітали на фестиваль водного туризму «Карпатське раллі-2015», взяли участь у майстер-класах з народного танцю,   туристичних походах, відвідали музеї народної творчості.

Велике враження справила на дітей екскурсія до Манявського Хресто-Воздвиженського монастиря. А під час поїздки до Буковеля вони потрапили до справжнього казкового світу зимових розваг. Під час підйому на гору учні мали змогу милуватися засніженою Говерлою.

Позитивне враження справив на діточок майстер-клас із писанкарства, під час якого вони мали змогу навчитися писати справжню писанку.

Досвідчені працівники Долинського районного будинку дитячої та юнацької творчості допомогли маленьким скадовчанам зробити на згадку, певно, найцінніший сувенір із Прикарпаття – Великодню писанку, яка буде служити оберегом для всієї родини.

Додому, до рідного Скадовська, школярі повернулися із цілою купою позитивних вражень, сувенірами, подарунками.

Відразу після приїзду, вранці 07 квітня, вони зустрілися із головою Херсонської обласної державної адміністрації Андрієм Путіловим. Дітки щиро дякували тому, без кого весняні канікули не були б такими захоплюючими та насиченими.

«Відправивши дітей на відпочинок на Івано-Франківщину, ми хотіли показати їм, яка гарна у нас Україна, щоб вони розуміли, за що воюють їх батьки, - зауважив Андрій Путілов, - Найближчим часом планується організація ще однієї такої поїздки на Прикарпаття. Натомість, дітей з Івано-Франківської області ми чекаємо в гості влітку, організуємо для них відпочинок на морі».

Скадовські дітлахи та їх батьки щиро вдячні  Розумному Ататолію Григоровичу, першому заступнику голові районної державної адміністрації, транспортним підприємствам «Кулида» та «Корсар»,  їх керівникам Кулиді Сергію Івановичу та Гребенюку Василю Вікторовичу за організацію та безкоштовне підвезення  дітей до Херсона.